Gizlilik Politikası

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. Resimbudur.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Saklama Süresi: Eğer bir resim, 150 gün boyunca hiç görüntülenmediyse ve herhangi bir hesaba ait değilse sistem tarafından otomatik silinmektedir. Eğer bir üyelik açan kullanıcı tarafından yüklenen bir resim, 365 gün boyunca hiç görüntülenmediyse sistem tarafından otomatik silinmektedir.

Telif Hakları: Sağlanan servislerin teknik içeriği Resimbudur.com web sitesine aittir. Kullanıcı taraflı uygulamaların içeriği kullanıcıya aittir. Kullanım şartları için tıklayınız.

Kullanıcı Yükümlülükleri: Resimbudur.com sitesine üye olan veya bilgilerini paylaşan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

Resimbudur.com sürekli güncellenen bir site olmasından dolayı, site üzerindeki bilgiler, özellikler ve servisler değişebilir.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar: Resimbudur.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere ve referanslara bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılar reklam veya bilgi amaçlı yapılmış yönlendirmeler olabilir.

Resimbudur.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Resimbudur.com yönetimi sorumlu tutulamaz.

Hak ve Sorumluluklar: Resimbudur.com sürekli güncellenen bir site olduğundan dolayı Resimbudur.com yönetimi site içeriğinde oluşabilecek içerik veya sistem hatalarından sorumlu tutulmaz.

Hertürlü içerik değişikliği istendiği zaman yapabilir. Bu hatalardan dolayı doğabilecek bilgi hatasından Resimbudur.com yönetimi sorumlu tutulamaz.

Resimbudur.com yönetimi sitenin kullanımdan doğabilecek direkt ve dolaylı hiç bir maddi ve manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcılar Resimbudur.com sitesini kullanmaya başladıkları andan itibaren bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Resimbudur.com yönetimi bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.